PAD 2014 - konečný program | ||
čtvrtek 4.9.2014 | ||
11:00 | Registrace | |
12:00 | Oběd | |
13:00 | Zahájení PADu | |
sekce 1: chair Plíva | oponent: | |
13:15 | Tomáš KNOT (1): Výuková laboratoř IP telefonie | Vavřička |
13:45 | Marcela ŠIMKOVÁ (3): Application of Evolutionary Computing for Optimization of Functional Verification | Gramatová, Dohnal |
14:15 | Daniel KOBRLE (1): Faktorizace přirozených čísel metodou eliptických křivek využívající HPC systémy | Drábek |
14:45 | Radek TESAŘ (1): Komponenty pro polymorfní číslicové obvody na bázi ambipolárních tranzistorů | Koutný |
15:15 | Coffee Break | |
sekce 2: chair Šimková | oponent: | |
15:30 | David ŠIROKÝ (1): Energeticky úsporné směrování v mobilních WSN | Lórencz |
16:00 | Josef KOKEŠ (1): Block ciphers' resistance to linear and differential cryptanalysis | Vlček |
16:30 | Ondřej ČEKAN (1): Universal Generation of Test Vectors for Functional Verification | Novák, Pleštil |
17:00 | Jan VIKTORIN (1): využití dynamické rekonfigurace vestavěných systémů pro monitorování počítačových sítí | Smotlacha |
17:30 | Večeře | |
sekce 3: chair Macko | oponent: | |
18:30 | Adam CRHA (1): Polymorfní elektronika pro číslicové obvody a metody syntézy | Pliva |
19:00 | František KUDLAČÁK (1): Adaptive PID controller | Stopjaková |
19:30 | Milan DVOŘÁK (2): Hybridní architektura pro správu knihy s neomezenou hloubkou | Zahradnický |
20:00 | REALITY SHOW (vyzvané přednášky z praxe) Robert Kvaček (ASICentrum) Vladimír Hampl + Martin Rozkovec (Applic+TUL) |
|
pátek 5.9.2014 | ||
sekce 4: chair Matoušek | oponent: | |
9:00 | Lukáš KEKELY (1): Software Defined Monitoring: Nový prístup k monitorovaniu vysokorýchlostných počítačových sietí | Jeníček |
9:30 | Filip ŠTĚPÁNEK (1): Case Study: Comparison of various approaches in Fault-Tolerant and Attack-Resistant system design | Kořenek |
10:00 | Martin KOVÁČ (1): UWB Komunikácia pre implantovatělné biosenzory vo WBAN systémoch | Dobai |
10:30 | Miroslav SIEBERT (2): Parametrizovaný výber kritických ciest v digitálnych systémoch | Fišer |
11:00 | Coffee Break | |
sekce 5: chair Dostál | oponent: | |
11:30 | Michal KOVÁČIK (2): Detekcia sieťových anomálií a bezpečnostných incidentov s využitím DNS dát | Schmidt |
12:00 | Gabriel NAGY (2): Energeticky-autonómny biomonitorovací systém | Dudacek |
12:30 | Karel SZURMAN (2): Synchronization methodology for fault tolerant system recovery after its failure | Kubátová |
13:00 | Jindrich SKUPA (2): Optimalizace synchronizační kominukace v DFS | Jelemenská |
13:30 | Oběd | |
sekce 6: chair Cvek | oponent: | |
14:30 | Dominik MACKO (3): Contribution to the low-power design | Růžička |
15:00 | Jiří MATOUŠEK (3): Analýza dynamických vlastností směrovacích tabulek pro efektivnější implementaci směrování v páteřních sítích | Skrbek |
16:00 | Doplňkový program bude upřesněn | |
sobota 6.9.2014 | ||
sekce 7: chair Kryštofík | oponent: | |
8:30 | Jakub PODIVÍNSKÝ (1): Testing Fault-Tolerance Properties in FPGA based Electro-mechanical Applications | Rozkovec |
9:00 | Jiří DOSTÁL (3): Time and Frequency Transfer in Local Networks | Racek |
9:30 | Karel DUDÁČEK (3): Měření krátkých zpoždění s použitím neekvidistantní Fourierovy transformace | Jaroš |
10:00 | Coffee Break | |
sekce 8: chair Dudáček | oponent: | |
10:30 | Petr CVEK (3): GNU/Linux and Reconfigurable Multiprocessor FPGA Platform | Strnadel |
11:00 | Štefan KRIŠTOFÍK (3): Adaptácia algoritmu opravy pamätí RAM na blokovú architektúru | Bidlo |
11:30 | Ukončení semináře… | |
12:00 | Oběd | |